Zaloguj

Nowy na DJ-Extensions?
11 maj, 2022
Follow Us

Wdrożenia stron zgodnych z WCAG na zamówienie

11 maj, 2022

Tworzymy strony internetowe zgodne z WCAG na zamówienie. Jako doświadczeni projektanci stron internetowych, nigdy nie stoimy w miejscu ale wciąż się rozwijamy aby być zawsze na bieżąco. Nasz zespół posiada ogromne doświadczenie zarówno w projektowaniu, jak i w zrozumieniu potrzeb biznesowych klienta. Obecnie dostępność stron internetowych jest wymogiem prawnym, a my posiadamy wyjątkowe kwalifikacje aby skutecznie wdrożyć nowoczesną stronę internetową jednocześnie spełniając aktualne standardy WCAG 2.1.

Nasze kompleksowe rozwiązanie jest przeznaczone dla miast, gmin, urzędów gmin, stowarzyszeń, fundacji, szkół i innych instytucji publicznych. Może to być strona dla szkoły WCAG, strona dla urzędu WCAG czy strona dla gminy WCAG. Ale również dla każdego właściciela strony internetowej, który chce uczynić ją dostępną dla wszystkich odwiedzających.

Co to jest WCAG?

WCAG, czyli wytyczne dotyczące dostępności treści internetowych są uznawane za wyznacznik dostępności stron internetowych. Wytyczne WCAG zostały stworzone przez “World Wide Web Consortium” (W3C), a ich przestrzeganie jest najlepszym i najłatwiejszym sposobem, aby Twoja strona była użyteczna dla wszystkich klientów.

Wiele instytucji rządowych i stron służby zdrowia musi stosować się do tych standardów zgodnie z prawem. Jednak w przypadku firm wirtualnych, prywatnych czy dużych przedsiębiorstw zgodność z WCAG nie jest koniecznością. Przestrzeganie tego standardu daje natomiast pewność, że Twoja witryna są dostępne dla jak najszerszej grupy odbiorców. Ma to oczywiście poza aspektem moralnym ogromne przełożenie na lepsze wyniki strony oraz korzyści finansowe.

Kogo obejmują wytyczne WCAG?

Istniejące wymogi prawne obligują szereg podmiotów do zapewnienia dostępności ich witryn.
Głównie dotyczy to stron żłobków i przedszkoli publicznych, instytucji publiczne, szkół publicznych, uczelni wyższych, urzędów miast, gmin i powiatów, urzędó wojewódzkich i marszałkowskich, agencji rządowych, ośrodkó pomocy społecznej, zakładó karnych, sądów i prokuraturów wszystkich szczebli, jednostek policji, straży miejskiej, straży granicznej, domów kultury, muzeów publicznych i galerii sztuki.

Poznaj naszą ofertę na wdrożenia WCAG

Nasza oferta na dostępne strony WCAG na zamówienie obejmuje stworzenie nowych kompleksowych stron, portali zgodnych z WCAG, jak i również aktualizacje już istniejących.
Tworzymy strony z uwzględnieniem najnowszych rozwiązań z dziedziny IT. Dbamy nie tylko o świetny i intuincyjny wygląd dla użytkownika, ale również o proste i łatwe w zarządzaniu zaplecze strony.

Najważniejsze funkcje wdrożenia WCAG na zamówienie:

 • Zgodność z WCAG 2.1
 • Portale zbudowane w oparciu o CMS WordPress / Joomla.
 • Łatwe zarządzanie treścią przy użyciu przesuwanych bloków
 • Możliwość konfiguracji modułu BIP w obrębie portalu.
 • Możliwość stworzenia aplikacji mobilnej PWA.
 • Responsywne Strony dostosowane do każdego urządzenia
 • Odpowiednia kolorystyka, a dodatkowo tryby kontrastowe.
 • Czytnik ekranu - Tekst zamieniany na mowę dla osób niedowidzących
 • Kalendarz wydarzeń - Prowadź spis wydarzeń z Twojej okolicy
 • Funkcja zmiany wielkości czcionki
 • Możliwość przygotowania i wdrożenia deklaracji dostępności
 • Audyt WCAG - Po skończeniu prac, wykonujemy audyt WCAG Twojej strony.

Dowiedz się więcej o naszej ofercie stron WCAG:

 • Etapy wdrożenia portalu
 • Sprawdź nasze wcześniejsze realizacje portali internetowych.
 • Wiele rozwiązań i możliwości

Strony WCAG w abonamencie

Istnieje możliwość stworzenia strony zgodnej z WCAG w abonamencie miesięcznym. Koszt subskrypcji miesięcznej za taki projekt zaczyna się od 299zł netto za miesiąc, przy czym umowa zostaje zawarte na okres minimum 2 lat. Główne korzyści takiego rozwiązania to niska rata miesięczna, wsparcie techniczne i monitoring strony strony opartej na CMS Joomla lub WordPress przez okres trwania umowy oraz wliczony koszt hostingu.

Proste w zarządzaniu strony WCAG

Nasze strony internetowe WCAG są łatwe w zarządzaniu. Edycja treści dostępnych stron internetowych z poziomu zaplecza jest prosta. Możesz osiągnąć swoje cele, korzystając z nowoczesnego kreatora stron internetowych - jest on szybki i intuicyjny. Dostępny jest tam również podgląd wprowadzanych zmian w czasie rzeczywistym.

Odkryj możliwości zarządzania treścią strony WCAG. Obejrzyj naszą prezentację wideo - zobacz, jak wprowadzać zmiany na stronie głównej i innych podstronach.

© 2023 DJ-Extensions.com. All rights reserved.