Skip to main content
Zaloguj

Nowy na DJ-Extensions?

Dostępne strony
internetowe WCAG


Tworzymy profesionalne portale zgodne z WCAG 2.1 na poziomie AA / AAA w oparciu o kompletne i nowoczesne rozwiązania WordPress/Joomla.
Nasze kompleksowe rozwiązanie dedykowane jest dla miast, gmin, stowarzyszeń, fundacji, szkół oraz innych instytucji publicznych.

WCAG 2.1 / 2.2

Audyt dostępności

Nasi programiści oraz testerzy wykonają audyt Twojej obecnej strony lub nowej, aby zbadać w jakim stopniu Twoja witryna spełnia wymagania WCAG 2.1 oraz na jakim poziomie.
Dokumenty

Deklaracje dostępności

Mamy doświadczenie w sporządzaniu deklaracji dostępności - nasz zespół z chęcia za Ciebie przygotuję oraz umieści na stronie stosowny dokument zgodny z wytycznymi ministerstwa.

Strony WCAG 2.1

Kompleksowe wdrożenia

Nasza oferta zawiera stworzenie nowych kompleksowych portali zgodnych z WCAG, jak i również aktualizacje już istniejących stron oraz portali.

Stworzone przez nas strony są intuicyjne i łatwe w użyciu - również dla administratora.

Wszystkie wykonane przez nas strony są tworzone z uwzględnieniem najnowszych rozwiązań z dziedziny IT. Dbamy nie tylko o świetny i intuincyjny wygląd dla użytkownika, ale również o proste i łatwe zaplecze strony. Dzięki temu, bez problemu wiekszość naszych użytkowników samemu zarządza swoimi stronami.

Niesamowite możliwości

Zgodność z WCAG 2.1

Strona spełnia wymagania WCAG 2.1.

Panel CMS

Portale budujemy w oparciu o CMS WordPress / Joomla.

Page Builder

Zarządzaj treścią przesuwając lub dodając nowe bloki.

Moduł BIP

Istnieje możliwość konfiguracji BIP w obrębie portalu.

Aplikacja PWA

Istnieje możliwość stworzenia aplikacji mobilnej PWA.

W pełni responsywne

Strona dostosowana do każdego urządzenia

Wersje kontrastowe

Odpowiednia kolorystyka, a dodatkowo tryby kontrastowe.

Czytnik ekranu

Tekst zamieniany na mowę dla osób niedowidzących

Kalendarz wydarzeń

Prowadź spis wydarzeń z Twojej okolicy

Zmiana wielkości czcionki

Możliwość zwiększania/zmniejsza rozmiaru tekstu

Deklaracja dostępności

Przygotujemy oraz wdrożymy na stronę deklaracje dostępności

Audyt WCAG

Po skończeniu prac, wykonujemy audyt WCAG Twojej strony.

Dostępne strony dla wielu sektorów

 • Dla urzędów, gmin i instytucji publicznych
 • Dla stowarzyszeń i fundacji
 • Dla jednostek i zakładów miejskich
 • Dla szkół, uniwersystów i przedszkoli
 • Dla szpitali i placów medycznych

Strony dla szkół

Oferta dla edukacji
Wiemy na co zwrócić uwagę w przypadku realizacji stron dla szkół, uniwersytetów czy też przedszkoli.

Strony dla szpitali i placówek medycznych

Oferta dla edukacji
Ważne komunikaty, aktualności, przedstawienie lekarzy, wizyty online, cenniki i wiele więcej - doradzimy jak rozwiązać strukturę Twojej strony.

Strony dla urzędów i gmin

Oferta dla instytucji publicznych
Ważne komunikaty, aktualności, wiadomości, wydarzenia, usługi i wiele więcej - doradzimy jak rozwiązać strukturę Twojej strony.

Wiele rozwiązań i możliwości


PageBuilder

Zarządznie treścią na stronie opiera się o edytowanie/przesuwanie elementów w obszarze administratora. Do wyboru mamy wiele gotowych elementów jak zakładki, galerie, formularze kontaktowe, kalendarze, ikony i wiele innych.

Ilość stron, sekcji nie jest w żaden sposób limitowana, więc możesz tworzyć tyle ile Tobie potrzeba!


Aplikacja mobilna

Do stworzonej przez nas strony, jesteśmy w stanie przygotować nowoczesna aplikacje mobilną PWA na różne platformy - takie jak android, ios, windows phone. Dzięki zastosowaniu technologii PWA, nie musisz posiadać osobnych środowisk dla każdego systemu. Wszystkie treści dostępne na stronie, mogą być również dostępne w aplikacji mobilnej.


Standard WCAG

Zapewnienie dostępności cyfrowej stron internetowych oznacza spełnienie kreyteriów Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) czyli wytycznych dotyczących dostępności treści internetowych. Portale, które możesz u nas zamówić, spełniają wymagania WCAG na poziomie AA oraz wiekszości AAA.

Dostępna strona jest wymagana od 2019 roku. Obowiązek ten wynika z Ustawy z 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.


Wielojęzyczność / Tłumacz

Istnieje możliwość stworzenia kilku natywnych wersji językowych strony, ale dodatkowo możemy również zintegrować usługę automatycznego tłumaczenia treści na stronie na dowolny inny język wybrany przez użytkownika - usługa jest realizowana przez Google Translate.


Kalendarz wydarzeń

Dzięki naszemu dodatkowi do prezentacji wydarzeń, jesteś w bardzo prosty i przyjazny sposób poinformować społeczność zgromadzoną na stronie o nadochodzących eventach

Prezenetuj wydarzenia w formie kalendarza na własnej stronie internetowej


Czytnik tekstu

Nasz dodatkowy plugin zapewnia możliwość przekształcenia tekstu na stronie na mowe - to świetne udogodnienie dla osób słabowidzących, ale też dla osób, które nie chcą czytać, a komunikat bądź artykuł chcą odsłuchać.


Statystyki

Realizaując portal podepniemy Twoją stronę pod takie usługi jak Google Analitycs, Facebook Pixel czy też Google Search Console, dzięki temu będziesz mógł analizować między innymi takie rzeczy jak: ilość wejść na stronę, najpopualrniejsze artykuły, skąd pochodzą użytkownicy, w jakim są wieku oraz z jakich urządzeń korzystają - ale to nie wszystko, możliwości tych usług sa o wiele większe.

Etapy wdrożenia portalu

Standardowy okres przygotowania dostępnej strony internetowej to około 30dni roboczych

Etap 1

Określenie potrzeb i specyfikacji oraz podpisanie umowy.

Etap 2

Przygotowanie makiet graficznych w oparciu o specyfikacje.

Etap 3

Przygotowanie projektu graficznego

Etap 4

Wdrożenie projektu graficznego i treści.

Etap 5

Publikacja portalu pod docelowym adresem.

Nasze realizacje

Sprawdź nasze wcześniejsze realizacje portali internetowych.

  Cennik stron WCAG

  Dobierz odpowiedni plan do swoich potrzeb.

  Subskrypcja miesięczna

  Od 299zł / miesiąc
  Umowa min. na okres 2 lat

  • Niska rata miesięczna
  • Wsparcie techniczne i monitoring
   CMS Joomla / WordPress
  • Hosting

  Płatność jednorazowa

  Od 3999zł netto
  Bez dodatkowych opłat

  • Jednorazowy koszt
  • Wsparcie techniczne i monitoring
   CMS Joomla / WordPress
  • Hosting

   Masz pytania?

   Nie krępuj się! Zadzwoń na jeden z poniższych telefonów lub napisz do nas poprzez czat na stronie lub na nasz adres email.

   Telefon

   +48 505 505 016

   Adres email

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   FAQ - Najczęściej zadawane pytania

   Co to jest WCAG?
   WCAG to skrót od angielskiego wyrażenia (Web Content Accessability Guidelines) co w wolnym tłumaczeniu oznacza wyznaczony standard w zakresie dostępnności treści na stronie internetowej. WCAG to międzynarodowy standard dostępności sieci , opracowany przez (World Wide Web Consortium) W3C, organizację zajmującą się standardami internetowymi.
   Od kiedy obowiązuje WCAG?
   Pierwsza wersja standardu WCAG pojawiła się już w 1999 roku, kolejna edycja WCAG 2.0 – w roku 2008, a następnie w życie weszła wersja 2.1 – w roku 2018. Pojawienie się WCAG 2.1. sprawiło, że powstała także Dyrektywa Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/2102 z dnia 26 października 2016 r. Wprowadzenie Dyrektywy wymusiło nowelizację polskiego prawa. W Polsce Dyrektywę Unijną wdraża Ustawa z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych (Dz. U. 2019 poz. 848). Ustawa wprowadza aktualizację wymogów do standardu WCAG 2.1., ale także m. in. obowiązek zamieszczania na stronach internetowych deklaracji dostępności, określa zakres monitoringu stron i aplikacji mobilnych oraz zasady, zgodnie z którymi ma być wykonywany, jak również procedury wdrażane w przypadku niedostosowania się podmiotu do obowiązujących wytycznych i norm.
   Kogo obowiązuje ustawa o dostępności internetowej?
   Międzyinnymi : żłobki i przedszkola publiczne, instytucje publiczne, szkoły publiczne, szkoły wyższe, urzędy miast, gmin i powiatów, urzędy wojewódzkie i marszałkowskie, agencje rządowe, ośrodki pomocy społecznej, zakłady karne, sądy i prokuratury na wszystkich szczeblach, jednostki policji, straży miejskiej, straży granicznej, domy kultury, publiczne muzea i galerie sztuki, związki metropolitalne.
   Co to jest deklaracja dostępności?
   Każdy podmiot publiczny oprócz posiadania strony zgodnej z WCAG, zobowiązany jest także do sporządzenia deklaracji dostępności i umieszczenia jej na swojej własnej stronie internetowej. Bardzo kluczowym elementem jest, aby deklaracja także była dostępna cyfrowo. Treść deklaracji dostępności, inofrmuje o tym czy dana strona jest dostępna oraz w jakim zakresie,powinna także wkazywać zakres elementów, które muszą zostać poprawione oraz z jakimi niedogonościami musi się liczyć osoba niepełnosprawna.
   Jakie są poziomy dostępności WCAG?
   A- poziom minimalny
   AA- poziom zalecany
   AAA- poziom komfortowy
   Czy strona będzie posiadała panel administracyjny?
   Tak, nasze wdrożenia opieramy o systemy zarządzania treścią takie jak Joomla oraz WordPress. Dodatkowo istnieje również możliwość integracji PageBuildera Yootheme, który idealnie współpracuje z obiema platoformami. Za pomocą tych narzędzi bez problemu będziesz mógł swobodnie zarządzać treściami z jednego miejsca, bez specjalistycznej wiedzy.
   Jak długo powstaje strona?
   Termin realizacji jest mocno uzależniony od formalności, briefu i zebrania kompletu materiałów, ale najczęściej okres realizacji wynosi około 30 dni.
   Czy można zakupić szkolenie?
   Po wykonanym wdrożeniu, otrzymasz od nas instruktażowe materiały wideo - dowiesz się z nich wszystkiego odnośnie obsługi stony internetowej - a w razie potrzeby, zawsze możesz do nich wrócić. Materiały są personalizowane i nagrywane na Twojej stronie internetowej. Dodatkowo można również zakupić dodatkowe szkolenie z wybranego zakresu.
   © 2023 DJ-Extensions.com. All rights reserved.