© DJ-Extensions.com. All rights reserved.

Zaloguj

Nowy na DJ-Extensions?
23 styczeń, 2022
Follow Us

Odwiedź polską wersję DJ-Extensions. Strona już wystartowała!

23 styczeń, 2022

Sprawdź koniecznie polską wersję DJ-Extensions. Ze względu na spore zainteresowanie wśród użytkowników z Polski, postanowiliśmy uruchomić stronę po polsku.

Strona właśnie wystartowała, a klienci mają do dyspozycji polskie opisy wszystkich produktów i mogą je kupować bezpośrednio z polskiej witryny DJ-Extensions.

Polska wersja strony

Oprócz tego, że strona DJ-Extensions jest dostępna w języku polskim, wprowadziliśmy także polskie ceny ale także metody płatności przydatne dla polskich użytkowników.

W tej chwili kupować nasze produkty można przy użyciu:

  • PayPal
  • PayNow
  • Przelewy24
  • Płatności Offline

Szczególnie przydatny dla użytkowników z Polski są metody "PayNow" oraz "Przelewy24".

Dodatkowym rozwiązaniem, które powinno uprościć sporo formalności jest nowy sposób dotyczący otrzymywania faktur za zakupy. Teraz po zakupie produktu, użytkownik w mailu zwrotnym otrzyma fakturę a jeśli zamówi płatność w trybie offline, to po złożeniu zamówienia w mailu otrzyma fakturę pro-forma a po zakończeniu transakcji, finalną fakturę.

Całkiem niedawno wprowadziliśmy też istotną zmianę, bowiem teraz każdy plan subskrypcyjny (Mini, Regular czy Unlimited) zakupiony na stronie DJ-Extensions daje możliwość używania klucza licencyjnego dla nieograniczonej liczby domen.

Więcej na ten temat przeczytasz we wpisie na naszym blogu: Wszystkie plany subskrypcyjne pozwalają teraz na używanie klucza licencyjnego dla nieograniczonej liczby domen! (dj-extensions.pl)

Produkty DJ-Extensions

Oferta polskiej strony jest identyczna jak tej angielskojęzycznej więc osoby, które są zainteresowane naszymi rozszerzeniami / dodatkami bez problemu znajdą wszystko w jednym miejscu.

W ostatnim czasie sporo się u nas zmieniło i nie sprzedajemy już tylko wyłącznie rozszerzeń dla Joomla ale poszerzyliśmy naszą ofertę o produkty dla WordPress.

Do naszej oferty włączyliśmy także dodatki dedykowane dla YOOTheme Pro. W tej chwili posiadamy cztery takie produkty:

Zapraszamy do przeglądania strony, zapoznania się z produktami i przede wszystkich zakupów!

Więcej informacji

  • Jeśli odnowisz swoją subskrypcję przed czasem jej wygaśnięcia, otrzymasz 40% zniżki.
  • Jeśli uaktualnisz subskrypcję do planu Regular z planu Mini przed czasem, również uzyskasz 40% rabatu.
  • Możesz również zaoszczędzić 25% w przypadku uaktualnienia z planu Mini lub Regular do planu Unlimited przed upływem terminu ważności.
  • Twoja subskrypcja już wygasła? Nadal dajemy Ci 25% zniżki, jeśli odnowisz swój plan DJ-Extensions w ciągu 60 dni od daty jego wygaśnięcia.

Jeśli znajdziesz jakiś błąd związany z tłumaczeniem (zdajemy sobie sprawę z niedoskonałości) lub inne elementy wymagające poprawki i chciałbyś nam dać znać - skorzystaj z naszego formularza. Z góry dziękujemy!

© 2023 DJ-Extensions.com. All rights reserved.