Zaloguj

Nowy na DJ-Extensions?

DJ-Catalog2 integrator

Rozwiązanie eCommerce & katalog dla YOOtheme PRO

DJ-Catalog2 Integrator działa tylko z YOOTheme Pro Page Builder oraz rozszerzeniem DJ-Catalog2.

Stwórz swoją stronę e-commerce lub katalog produktów z pomocą DJCatalog2 i kreatora stron Yootheme.

Nasza wtyczka DJC2-YooTheme-Integration zapewnia głęboką integrację między tymi dwoma znanymi rozwiązaniami i pozwoli Ci mieć do dyspozycji wszystkie funkcje kreatora stron YOOtheme za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Zaawansowane układy

DJ-Catalog2-YooTheme Integracja wtyczki jest wyposażona w funkcję układu dla produktów, tak jak YooTheme robi to dla artykułów! Oznacza to, że możesz tworzyć różne układy dla różnych produktów. Tak, teraz każdy produkt w Twoim sklepie internetowym może mieć inaczej wyglądającą stronę produktu!

Jeśli jednak nadal jest to zbyt trudne, możesz skorzystać z jednego z prekonfigurowanych układów, które nasi projektanci przygotowali dla Ciebie. Jest to bardzo ważny aspekt, ponieważ bez dobrego projektu ludzie nie będą kupować Twoich produktów, a teraz możesz po prostu wybrać jeden z przemyślanych wyglądów dla swojej karty produktu.

Łatwe szablony

Oczywiście, możesz chcieć, aby wszystkie produkty na Twojej stronie wyglądały tak samo. Dla większości witryn eCommerce, to podejście będzie działać idealnie.

Tutaj właśnie przydają się szablony. Możesz po prostu stworzyć układ karty produktu w szablonie i przypisać go do wszystkich kategorii swojego asortymentu. Od tej pory wszystkie produkty będą korzystały z tego szablonu i każda zmiana w nim spowoduje zmiany we wszystkich produktach!

Oczywiście, w razie potrzeby, będziesz miał również dostęp do predefiniowanych szablonów przygotowanych przez naszych projektantów.

Extended products grid

Jeśli chodzi o widok kategorii produktów, to tutaj również można skorzystać z szablonów, ale my przygotowaliśmy dla Ciebie coś więcej.
Nasz plugin posiada wyjątkową funkcję. Podczas budowania widoku listy, możesz użyć elementu "extended product grid", który pozwala łatwo zdecydować, które pola DJ-Catalog2 mają być wyświetlane i w jakiej kolejności.

Pomocne elementy

Skorzystaliśmy również z elementów Page Buildera. Plugin DJC2-Yootheme-integration posiada aż 9 elementów do wykorzystania w szablonach czy layoutach.

Funkcja elementów page builder ustanawia zupełnie nowy poziom możliwości dla kreatywności i daje Ci możliwość budowania szablonów i układów z gotowych bloków z niespotykaną dotąd prędkością.

Dynamiczna treść

Ostatnia, ale nie mniej ważna, funkcja dynamiczna treść. Z Yootheme pro, można wyciągnąć konkretne treści z Joomla DataBase bezpośrednio do układu. Wszystkie elementy w konstruktorze można załadować dynamiczną zawartość do każdego z ich pól treści.

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie wykorzystali jego możliwości w naszym pluginie. Stworzyliśmy więc 12 źródeł treści DJ-Catalog2, aby dać Ci jeszcze więcej możliwości ustawienia Twojej strony w taki sposób, w jaki chcesz :)

Funkcje

Wykorzystaj synergię dwóch wspaniałych narzędzi, kreatora stron YOOtheme PRO oraz DJ-Catalog2 i stwórz idealną witrynę eCommerce.

Doskonała konstrukcja

Wykorzystaj dowolny szablon YOOtheme PRO, a otrzymasz piękny i funkcjonalny design po wyjęciu z pudełka.

Elastyczność

Zbuduj samodzielnie stronę produktu, kategorii lub kasy. Zdecyduj, czy układ strony powinien być różny w zależności od kategorii lub typu produktu.

Pełna integracja z YOOtheme

Korzystaj z wszystkich opcji YOOtheme PRO, takich jak elementy czy dynamiczna zawartość i wykorzystaj je w widoku DJ-Catalog2.

Nasza społeczność

Potrzebujesz pomocy, aby w pełni wykorzystać możliwości swojego rozszerzenia? Z DJ-Extensions, otrzymasz najlepsze wsparcie.

Proste, elastyczne plany cenowe.

Czas trwania planu odnosi się tylko do pobierania rozszerzeń, ich aktualizacji, aktualizacji za pośrednictwem aktualizatora Joomla / WordPress i wsparcia technicznego. Po wygaśnięciu subskrypcji NIE MA OGRANICZEŃ w funkcjonalności
Mini

265 zł

Dożywotnie użytkowanie

do 40% rabatu za odnowienie*

 • 6 miesięcy na pobieranie, aktualizacje i wsparcie
 • Nielimitowana ilość domen
 • Brak powtarzających się opłat
Regular

399 zł

Dożywotnie użytkowanie

do 40% rabatu za odnowienie*

 • 1 rok na pobieranie, aktualizacje
  i wsparcie
 • Nielimitowana ilość domen
 • Brak powtarzających się opłat
Unlimited

909 zł

Dożywotnie użytkowanie

do 40% rabatu za odnowienie*

 • Wszystkie rozszerzenia i szablony
 • 1 rok na pobieranie, aktualizacje i wsparcie
 • Nielimitowana ilość domen
 • Brak powtarzających się opłat
podane ceny są cenami netto - przy zakupie doliczamy 23% podatku VAT
© 2023 DJ-Extensions.com. All rights reserved.