Zaloguj

Nowy na DJ-Extensions?

DJ-Classifieds integrator

Rozwiązanie dla stron ogłoszeniowych dla YOOtheme PRO

DJ-Classifieds Integrator działa tylko z YOOTheme Pro Page Builder oraz rozszerzeniem DJ-Classifieds.

Stwórz swoją ogłoszeniową z pomocą DJ-Classifieds i kreatora stron Yootheme.

Nasz dodatek DJ-Classifieds Integrator zapewnia głęboką integrację między tymi dwoma znanymi rozwiązaniami i pozwoli Ci mieć do dyspozycji wszystkie funkcje kreatora stron YOOtheme za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Zaawansowane layouty

Dodatek DJ-Classifieds Integrator jest wyposażony w funkcję układu dla ogłoszeń, tak jak YOOtheme robi to dla artykułów!

Proste szablony

Oczywiście, możesz chcieć, aby wszystkie ogłoszenia na Twojej stronie wyglądały tak samo. Dla większości witryn ogłoszeniowych, to podejście będzie działać idealnie.

Tutaj właśnie przydają się szablony. Możesz po prostu stworzyć układ listy ogłoszeń w szablonie i przypisać go do wszystkich kategorii. Od tej pory wszystkie produkty będą korzystały z tego szablonu i każda zmiana w nim spowoduje zmiany we wszystkich produktach!

Rozbudowany "Grid"

Jeśli chodzi o widok kategorii, to tutaj również można skorzystać z szablonów, ale my przygotowaliśmy dla Ciebie coś więcej.
Nasz dodatek posiada wyjątkową funkcję. Podczas budowania widoku listy, możesz użyć elementu "Classifieds Grid", który pozwala łatwo zdecydować, które pola DJ-Classifieds mają być wyświetlane.

Pomocne elementy

Skorzystaliśmy również z elementów Page Buildera. Dodatek DJ-Classifieds Integrator posiada aż 12 elementów do wykorzystania w szablonach czy layoutach.

Funkcja elementów page builder ustanawia zupełnie nowy poziom możliwości dla kreatywności i daje Ci możliwość budowania szablonów i układów z gotowych bloków z niespotykaną dotąd łatwością.

Dynamiczna treść

Ostatnia, ale nie mniej ważna, funkcja to dynamiczna treść. Z YOOtheme Pro, można wyciągnąć konkretne treści z Joomla DataBase bezpośrednio do układu (layoutu.) Wszystkie elementy w builderze mogą załadować dynamiczną zawartość do dowolnego ze swoich pól treści.

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie wykorzystali tych możliwości w naszym dodatku. Stworzyliśmy więc 12 źródeł treści DJ-Classifieds, aby dać Ci jeszcze więcej możliwości ustawienia Twojej strony w taki sposób, w jaki chcesz :)

Funkcje

Wykorzystaj połączenie dwóch wspaniałych narzędzi, kreatora stron YOOtheme PRO oraz DJ-DJ-Classifieds i stwórz idealną witrynę ogłoszeniową.

Doskonały design

Wykorzystaj dowolny szablon YOOtheme PRO, a otrzymasz piękny i funkcjonalny design!

Elastyczność

Zbuduj samodzielnie kategorię ogłoszeń. Zdecyduj, czy układ powinien być różny w zależności od kategorii lub typu ogłoszenia.

Pełna integracja z YOOtheme

Korzystaj z wszystkich opcji YOOtheme PRO, takich jak elementy czy dynamiczna zawartość i wykorzystaj je w widoku DJ-Classifieds.

Nasza społeczność

Potrzebujesz pomocy, aby w pełni wykorzystać możliwości swojego rozszerzenia? Z DJ-Extensions, otrzymasz najlepsze wsparcie.

Proste, elastyczne plany cenowe.

Czas trwania planu odnosi się tylko do pobierania rozszerzeń, ich aktualizacji, aktualizacji za pośrednictwem aktualizatora Joomla / WordPress i wsparcia technicznego. Po wygaśnięciu subskrypcji NIE MA OGRANICZEŃ w funkcjonalności
Mini

265 zł

Dożywotnie użytkowanie

do 40% rabatu za odnowienie*

 • 6 miesięcy na pobieranie, aktualizacje i wsparcie
 • Nielimitowana ilość domen
 • Brak powtarzających się opłat
Regular

399 zł

Dożywotnie użytkowanie

do 40% rabatu za odnowienie*

 • 1 rok na pobieranie, aktualizacje
  i wsparcie
 • Nielimitowana ilość domen
 • Brak powtarzających się opłat
Unlimited

909 zł

Dożywotnie użytkowanie

do 40% rabatu za odnowienie*

 • Wszystkie rozszerzenia i szablony
 • 1 rok na pobieranie, aktualizacje i wsparcie
 • Nielimitowana ilość domen
 • Brak powtarzających się opłat
podane ceny są cenami netto - przy zakupie doliczamy 23% podatku VAT
© 2023 DJ-Extensions.com. All rights reserved.