Zaloguj

Nowy na DJ-Extensions?

DJ-Notifications

Darmowy plugin dla Joomla wyświetlający komunikaty systemowe
z rdzenia Joomla & 3rd party extensions

DJ-Notifications to darmowy plugin Joomla!, który wyświetla wiadomości systemowe z rdzenia Joomla! i 3rd party extensions w ładniejszy, nowoczesny sposób w popups zamiast wiadomości inline.

Co to jest DJ-Notifications?

I jak może poprawić UX Twojej strony?

Informowanie użytkowników o tym, co dzieje się na stronie, gdy wykonują określone działania, jest niezbędnym narzędziem informacji zwrotnej dla każdej witryny. Przejrzyste powiadomienia, które zawsze wyświetlają się w tym samym miejscu, zapewniają lepszy przepływ pracy i pomagają zmniejszyć frustrację użytkowników.

Podstawowe komunikaty systemowe Joomla! wyświetlają się w widoku komponentu i mogą się różnić w zależności od komponentu, układu witryny i sposobu działania rozszerzeń, co może prowadzić do niespójności.

DJ-Notifications łapie wiadomości systemowe z rdzenia Joomla! i 3rd party rozszerzeń i wyświetlić je w przejrzystych okienkach pop-up, które są zawsze w tym samym miejscu.

Usprawnienie przepływu pracy użytkowników

Z DJ-Notifications, można dostosować powiadomienia Joomla!, aby dopasować się do każdej witryny.

Zdecyduj, gdzie i jak powinny być wyświetlane i ukrywane wyskakujące komunikaty, zapobiegaj duplikatom, wyświetlaj pasek postępu, wyświetlaj lub ukrywaj ikonę zamykania i dostosuj ogólne odczucia systemu powiadomień, aby zapewnić najlepsze wrażenia użytkownikom witryny.

Powiadomienia będą również wyświetlać wszelkie znaczniki HTML, więc jeśli nadpisujesz jakieś powiadomienia i używasz znaczników HTML, takich jak pogrubienie lub linki, będą one respektowane i klikalne.

Zainstaluj i użyj

Zainstaluj i włącz wtyczkę, i jesteś gotowy.
Nowe powiadomienia zaczynają działać od razu po wyjęciu z pudełka. DJ-Notifications działa z każdym szablonem Joomla.

Dostosuj powiadomienia

Wybierz jeden z 3 motywów (jasny, ciemny, kolorowy) + tryb adaptacyjny, 8 dostępnych pozycji, ustaw efekty, włącz lub wyłącz elementy w powiadomieniach oraz dostosuj animacje pokazywania i ukrywania.

Zostać lub zniknąć

Wiadomości mogą zamykać się automatycznie po określonym czasie lub pozostawać widoczne tak długo, jak długo użytkownik kliknie, aby je zamknąć.

Gotowy do Retina

Powiadomienia będą wyglądały ostro i wyraźnie na każdej rozdzielczości, dzięki szczegółowemu projektowi i ikonom SVG.

Core i 3rd party

Plugin działa z rdzeniem Joomla i rozszerzeniami powiadomień 3rd party.

Obsługa znaczników HTML

DJ-Notifications rozumie HTML tak, że wszelkie linki będą działać dobrze.

© 2023 DJ-Extensions.com. All rights reserved.