Zaloguj

Nowy na DJ-Extensions?

DJ-LikeBox

Darmowy widget Facebook Page dla Joomla!

DJ LikeBox jest prostym modułem Joomla przeznaczonym do wyświetlania Fan Boxa Facebooka, wydarzeń na Facebooku, Facebook Messengera na stronie internetowej. Nie musisz szukać klucza API Facebooka, ale wprowadź adres URL swojego Fan Page'a na Facebooku i skonfiguruj ustawienia modułu. Ten widget może być wyświetlany w pozycji modułu Joomla lub pojedynczego artykułu Joomla i używany do zupełnie innych celów w różnych obszarach witryny!

Darmowy widget strony Facebooka dla Joomla

Dodanie widgetu Facebook feed na stronie Joomla może drastycznie poprawić liczbę fanów, których dostajesz na swoją stronę FB i uzyskać więcej polubień i zwolenników.

Wybierz najlepsze miejsce (pozycja modułu lub wewnątrz artykułu), umieść tam moduł likebox i obserwuj, jak nowi fani podążają za Twoją stroną na Facebooku.
Moduł DJ-Likebox spełnia najnowsze standardy wprowadzone przez Facebook (nowe API). To rozszerzenie posiada funkcje, które pozwolą Ci łatwo dostosować widget Facebook Feed.

Zakładki

DJ LikeBox oferuje funkcję zakładek. Obecnie można wybrać jedną z trzech zakładek Facebooka:

  • Oś czasu - wyświetla zakładkę z aktualnościami na Twojej stronie na Facebooku
  • Wydarzenia - prezentuje wydarzenia z Facebooka opublikowane na Twojej stronie
  • Wiadomości - pozwól odwiedzającym skontaktować się z Tobą przez Facebook Messenger

Możesz użyć jednej zakładki lub połączyć je wszystkie (oś czasu, wiadomości, wydarzenia).

Mogą być ustawione jako widget Facebooka, gdzie użytkownicy mogą przełączać się między zakładkami lub wybrać jedną lub dwie funkcje.

Oznacza to, że możesz wyświetlić tylko zakładkę FaceBook messenger (pozwól swoim użytkownikom szybko skontaktować się z Tobą za pomocą tego medium) lub razem z Facebook Events.

Integracje

DJ-Likebox może być wyświetlony w zakładce DJ-Tabs jak również w DJ-MegaMenu w zwykłym drop-down lub w off-canvas!

© 2023 DJ-Extensions.com. All rights reserved.