© DJ-Extensions.com. All rights reserved.

Zaloguj

Nowy na DJ-Extensions?
19 kwiecień, 2022
Follow Us

DJ-Popup to nowy dodatek dla WordPress i Joomla działający z YOOtheme Pro

19 kwiecień, 2022

Z przyjemnością przedstawiamy nowy dodatek do WordPress i Joomla zintegrowany z YOOtheme Pro Page Builder. Wykorzystaj go w połączeniu z YOOtheme PRO i wyświetlaj różne przyciągające wzrok pop-upy lub okna modalne. Zwiększ współczynnik konwersji na stronach zbudowanych w YOOtheme!

Dodatek DJ-Popup

DJ-Popup to nasz kolejny dodatek współpracujący z Pro PageBuilder YOOtheme. Skupiamy się na tym trendzie, a wkrótce pojawi się więcej produktów dla Joomla i WordPress.

YOOtheme Pro to modny kreator stron kompatybilny z wiodącymi systemami CMS typu OpenSource, Joomla i WordPress. Oferuje gotowe, nowoczesne layouty, odpowiednie dla różnych typów stron internetowych.

Korzystając z dodatku DJ-Popup, możesz łatwo zmienić dowolną sekcję YOOtheme Pro w wyskakujące lub modalne okno.

Dzięki temu narzędziu możesz zbudować dowolny popup/modal i umieścić w nim dowolne elementy (wideo, mapę, formularz newslettera lub logowania, baner cookies, pokaz slajdów).

Możesz zarządzać treścią popupów za pomocą kreatora stron Yootheme w łatwy i przyjazny sposób bez umiejętności kodowania.

Dodatek przynosi wiele rodzajów popupów do wyboru, począwszy od standardowego "uruchamiania na kliknięcie", poprzez rozwiązanie "na hover" i więcej (czas opóźnienia, na ładowanie strony, Na przewijanie, Przewiń do).

Główne funkcje dodatku

Zmień swoją sekcję web buildera w DJ-Popup i pokaż użytkownikom witryny przyciągające wzrok wyskakujące okno z ifnormacją.

Dostępne funkcje DJ-Popup to:

  • Wiele rodzajów popupów - 6 możliwych do wyboru
  • Animacje - wszystkie animacje dostępne w bibliotece UIKit. (Fade, Scale Up, Shake, Left, Top, Right, Bottom, Scale Down i inne)
  • Pełna kontrola nad wyglądem i pozycją - definiuj pozycję wyskakującego okienka i jego rozmiar (odległość od dowolnej krawędzi, padding, wysokość, szerokość, pełna szerokość).

Strona demo

DJ-Popup posiada stronę demonstracyjną, na której przygotowaliśmy kilka przykładów. Warto tam wejść i sprawdzić - na pewno pokażą one ogromne możliwości naszego nowego dodatku.

Cennik

DJ-PopUp jest dostępny w trzech różnych planach cenowych:

  • 6 miesięcy subskrypcji za 102 zł netto
  • Roczna subskrypcja w cenie 163 zł netto
  • Dożywotnie użytkowanie za 1516 zł netto

Więcej informacji

© 2023 DJ-Extensions.com. All rights reserved.