© DJ-Extensions.com. All rights reserved.

10 luty, 2022
Follow Us

Najlepsze strony z artykułami instruktażowymi dla WordPress 2022. Przydatne zasoby dla początkujących i zaawansowanych użytkowników

10 luty, 2022

WordPress jest prawdopodobnie najbardziej popularną platformą do tworzenia stron internetowych w 2022 roku. Prawie 50% stron internetowych na świecie korzysta z WordPressa. Jest to z pewnością spowodowane jego łatwością użycia, przystępnością cenową i wieloma przydatnymi funkcjami. Korzystając z WordPressa, możesz łatwo stworzyć dowolną stronę internetową samodzielnie.

Niezależnie od tego, czy jesteś zaawansowanym użytkownikiem WordPressa, czy dopiero zaczynasz. Aby skutecznie poradzić sobie z wieloma problemami związanymi z WordPressem, przyda Ci się dostęp do zasobów pomocy, takich jak samouczki online, przewodniki wideo czy pliki PDF do pobrania.

Od czego powinieneś zacząć, nie mając żadnej wcześniejszej wiedzy?

Zebraliśmy listę najlepszych stron internetowych, które oferują samouczki, przewodniki, dokumentację i wszystkie treści, których potrzebujesz, aby nauczyć się WordPressa.

10 najlepszych stron z zasobami wiedzy dotyczącej WordPress

Samouczki WordPress od PixelEmu

PixelEmu to przyjazna dla użytkownika strona internetowa, gdzie można uzyskać pełne informacje na temat instalacji i konfiguracji WordPress, a także informacje, jak zacząć z WordPress. Oferują oni również zestaw przydatnych samouczków WordPress dla zaawansowanych użytkowników. Możesz szybko odkryć możliwości WordPressa i nauczyć się go krok po kroku.

WordPress Tutorials from WPBeginner

WPBeginner to darmowa strona z zasobami WordPress dla początkujących. Ich celem jest zapewnienie wysokiej jakości wskazówek, i generalnie pomocy, która pozwala początkującym z WordPress poprawić swoje strony internetowe. Mają ogromną kolekcję 500+ tutoriali.

WordPress Tutorials from Tutorialspoint

Tutorialspoint to strona skupiająca się na tutorialach, które powinny zapewnić Ci prostą i łatwą naukę od samego początku. Znajdziesz tam praktyczne poradniki pomocy związane z WordPressem w tym: Podstawy WordPressa, ustawienia, kategorie, posty, media, strony, tagi. Mają również sekcję szkoleń online z wieloma filmami.

WordPress Tutorials from DreamHost

DreamHost dostarcza serię fachowo napisanych przewodników WordPress pełnych obrazków i filmów, dzięki czemu można poszerzyć swoją wiedzę, nawet bez doświadczenia. Wyjaśniają one tematy takie jak: Instalacja WordPress, nawigacja w zapleczu, a także uczą o tworzeniu intuicyjnych stron internetowych.

WordPress.org Documentation

WordPress.org jest oficjalną stroną internetową i oficjalnym zasobem oprogramowania open-source WordPress. Strona zawiera darmowe repozytorium postów, które obejmują prawie każdy aspekt WordPressa. Ich zawartość samouczka oferuje szczegółowy opis kategorii "rozpoczęcie pracy" i inne podstawowe informacje, do zaawansowanych postów na temat bezpieczeństwa, rozwiązywania problemów i konserwacji.

WordPress Tutorials and Resources from Kinsta

Kinsta to blog skupiający się na wszelkiego rodzaju tutorialach WordPress. Przynosi wskazówki i przydatne zasoby na temat wydajności sieci i optymalizacji strony internetowej od początkujących do zaawansowanych poziomów. Ich treści są wysokiej jakości, używają wielu obrazków i osadzonych filmów.

WordPress Tutorials from WPCrafter

WPCrafter to popularna strona dla użytkowników WordPressa. Zawiera wiele artykułów, które obejmują szerokie spektrum tematów WordPress. Znajdziesz tam proste tutoriale i zaawansowane przewodniki na temat tworzenia całej obecności strony w sieci.

WordPress Tutorials from Hostinger

Hostinger jest popularnym dostawcą usług hostingowych WordPress. Oferuje on obszerne materiały edukacyjne związane z WordPressem: setki samouczków i przewodników tpy "how-to". Odkryj dokumentację WordPressa dotyczącą procedury instalacji, nawigacji po pulpicie nawigacyjnym, instalowania motywów i wtyczek oraz artykuły obejmujące tematy takie jak konfiguracja, dostosowywanie i inne.

Useful WordPress resources from WPExplorer

WPExplorer to popularny blog o WordPressie z przydatnymi wskazówkami, samouczkami, przewodnikami, zasobami i pomocą SEO. Strona pomaga użytkownikom uzyskać wiedzę na temat WordPressa, a treść obejmuje kategorie takie jak - WordPress najnowsze, porady, bezpieczeństwo, SEO, bezpieczeństwo i więcej.

WordPress video tutorials from WP101

WP101 oferuje bogatą kolekcję filmów instruktażowych WordPress uczących, jak korzystać z WordPressa i strony internetowej.Jest to strona członkowska online, na której znajdują się liczne kursy dotyczące tworzenia bloga, strony firmowej, sklepu eCommerce czy innych różnych typów stron internetowych. Prezentowane tematy są wyjaśnione za pomocą przejrzystych wizualizacji.

Podsumowanie

To by było na tyle! Nasza lista zawiera, naszym zdaniem, najbardziej wiarygodne i pomocne źródła wiedzy na temat WordPressa. Zachęcamy do odwiedzenia stron i sprawdzenia.

Jeśli korzystasz z WordPressa, być może zainteresują Cię nasze produkty - oferujemy wtyczki do WordPressa oraz dostępne motywy WordPress.

© DJ-Extensions.com. All rights reserved.