Zaloguj

Nowy na DJ-Extensions?
07 marzec, 2022
Follow Us

Szablony Joomla oraz motywy WordPress dostępne w naszej ofercie produktów

07 marzec, 2022

Wprowadziliśmy kolejne zmiany w ofercie DJ-Extensions. Rozszerzony został asortyment produktów. Użytkownicy DJ-Extensions mogą teraz kupić szablony Joomla od Joomla-Monster i motywy WordPress od PixelEmu bezpośrednio z naszej strony.

Szablony Joomla od Joomla-Monster

Szablony dla Joomla

Fakt, że szablony Joomla zostały włączone do naszej oferty produktowej wynika z tego, że przekierowaliśmy wszystkie produkty Joomla-Monster na naszą stronę. Nastąpiła również migracja kont użytkowników Joomla-Monster do DJ-Extensions.

Szablony Joomla są nadal widoczne na Joomla-Monster, ale próba zakupu przekierowuje do naszej witryny, a zakup jest obsługiwany bezpośrednio przez DJ-Extensions.

Szablony Joomla nie są już sprzedawane jako pojedyncze produkty, są one podzielone na 4 grupy tematyczne: 

  • Biznes,
  • WCAG,
  • Classifieds
  • eCommerce

Jeśli użytkownik jest zainteresowany zakupem konkretnego szablonu, kupuje cały pakiet i otrzymuje dostęp do danej grupy tematycznej (wraz z dołączonymi do niej rozszerzeniami Joomla).

WordPress themes from PixelEmu

Motywy dla WordPress

Sytuacja jest podobna dla motywów WordPress z PixelEmu. Przekierowaliśmy wszystkie produkty od PixelEmu na naszą stronę. Zmigrowaliśmy również konta użytkowników PixelEmu do DJ-Extensions.

Motywy WordPress są widoczne na PixelEmu.com, ale próba zakupu przekierowuje na naszą stronę, a zakup jest obsługiwany bezpośrednio przez DJ-Extensions.

Motywy WordPress nie są już sprzedawane jako pojedyncze produkty, wszystkie są zawarte w jednym pakiecie wszystkich motywów.

Jeśli użytkownik jest zainteresowany zakupem konkretnego motywu, kupuje cały pakiet i otrzymuje dostęp do wszystkich motywów.

Plan Unlimited

Rozszerzenie naszej oferty o szablony Joomla i motywy WordPress ma również bezpośredni wpływ na Plan Unlimited, ponieważ obejmuje on wszystkie produkty z całej witryny. Użytkownik kupujący ten plan otrzymuje teraz dostęp do wszystkich rozszerzeń, szablonów Joomla i motywów WordPress.

Cennik

Możesz nabyć Plan Unlimited za 1516 zł netto.

Szczegóły:

  • Wszystkie rozszerzenia i szablony
  • 1 rok na pobieranie, aktualizacje i wsparcie
  • Nielimitowana ilość domen
  • Brak powtarzających się opłat

Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami

© 2023 DJ-Extensions.com. All rights reserved.