© DJ-Extensions.com. All rights reserved.

Zaloguj

Nowy na DJ-Extensions?
18 luty, 2022
Follow Us

Rozszerzamy ofertę produktów DJ-Extensions o szablony Joomla i motywy WordPress naszych marek

18 luty, 2022

Nadszedł czas, aby ogłosić kilka znaczących zmian, które wkrótce nastąpią na stronie DJ-Extensions. Rozszerzamy naszą ofertę produktową o szablony Joomla od Joomla-Monster oraz motywy WordPress od PixelEmu.

Nadchodzące zmiany

Na przełomie luty/marzec 2022, rozpoczniemy migrację użytkowników z witryn Joomla-Monster i PixelEmu do domeny DJ-Extensions. Gdy proces ten zostanie zakończony, planujemy przełączyć/przekierować wszystkie produkty z tych stron na stronę DJ-Extensions.

Wszystkie szablony Joomla i motywy WordPress będą dostępne do zakupu bezpośrednio i tylko z witryny DJ-Extensions. Strony Joomla-Monster i PixelEmu będą nadal działać, ale zakup wybranego szablonu przekieruje użytkownika na stronę DJ-Extensions, gdzie zakup będzie dalej obsługiwany. Oczywiście wszystkie konta użytkowników zostaną zachowane, a także zakupione plany (dorobek konta).

Zdajemy sobie sprawę, że są to duże zmiany, ale zdecydowaliśmy się ujednolicić nasz system sprzedaży, ale także ułatwić życie naszym użytkownikom. Teraz wszystko będzie w jednym miejscu - rozszerzenia, szablony i motywy - jak również wszystkie konta użytkowników. Użytkownicy będą mieli lepszą kontrolę nad dostępem do swoich plików i kluczy licencyjnych.

Ponieważ Joomla-Monster i PixelEmu są naszymi siostrzanymi markami, naprawdę nie ma powodów do obaw - użytkownik na tym skorzysta.

Korzyści dla użytkowników

Te zmiany ułatwią nam pracę, ale zawsze pamiętamy też o naszych klientach. Oni również skorzystają. Oprócz tego, że będą mieli wszystko w jednym miejscu i łatwiej będzie im zarządzać jednym przyjaznym kontem, jest jeszcze kilka innych istotnych korzyści.

Informacja dla użytkowników Joomla-Monster

Każdy użytkownik Joomla-Monster będzie miał konto użytkownika DJ-Extensions, z dostępem do zakupionych szablonów i rozszerzeń.

Za pomocą tego konta będzie pobierał produkty i zarządzał kluczami licencyjnymi.

Szablony dla Joomla nie będą już sprzedawane jako osobne produkty - zostaną podzielone na 4 grupy tematyczne. Będzie więc można kupić pakiet szablonów. Użytkownicy, którzy posiadają szablon (lub szablony) z danej kategorii, automatycznie uzyskają dostęp do pozostałych szablonów z tej kategorii!

Aktywni subskrybenci planu "Unlimited" będą mieli dostęp do wszystkich produktów na stronie! Jeśli mieli już dostęp do wszystkich szablonów i rozszerzeń, nadal będą mieli ten przywilej. Dodatkowo, otrzymają dostęp do wszystkich motywów WordPress i produktów DJ-Extensions, które nie są zawarte w ich szablonach i mogą być zakupione na stronie DJ-Extensions!

Informacja dla użytkowników PixelEmu

Każdy użytkownik PixelEmu będzie miał swoje własne konto DJ-Extensions, dające dostęp do zakupionych motywów WordPress.

Z tego konta, będzie mógł pobrać wszystkie zakupione produkty.

Motywy WordPress nie będą już sprzedawane jako oddzielne produkty - wszystkie motywy będą zgrupowane w jednym pakiecie (15 motywów WordPress). Tak więc będzie można kupić tylko taki pakiet. Użytkownicy, którzy posiadają jeden motyw (lub kilka motywów) będą mieli automatyczny dostęp do pozostałych motywów zawartych w pakiecie!

Aktywni subskrybenci planu "Unlimited" otrzymają automatyczny dostęp do wszystkich produktów na stronie! Jeśli masz już dostęp do wszystkich motywów z PixelEmu, nadal będziesz miał to prawo, a także dostęp do wszystkich szablonów Joomla i wszystkich rozszerzeń, które można kupić na DJ-Extensions.com!

Podsumowanie

Będziemy na bieżąco informować o wszystkim na stronie DJ-Extensions oraz na stronach Joomla-Monster i PixelEmu. Mamy nadzieję, że nadchodzące zmiany spotkają się z pozytywnym odzewem. Naszym celem jest usprawnienie systemu sprzedaży, uproszczenie poszczególnych procesów i zasad, a przede wszystkim zadowolenie klienta. Nikt na tym nie straci, a skorzystamy wszyscy.

© 2023 DJ-Extensions.com. All rights reserved.