© DJ-Extensions.com. All rights reserved.

Zaloguj

Nowy na DJ-Extensions?
06 marzec, 2023
Follow Us

Poznaj zwycięzców 2022 CMS Critic People’s Choice Awards

06 marzec, 2023

Z przyjemnością informujemy, że YOOtheme i Joomla zostały zwycięzcami 2022 CMS Critic People's Choice Awards. Jest to niezwykłe osiągnięcie i jesteśmy dumni, że zarówno Joomla jak i YOOtheme otrzymały takie uznanie.

Czym jest CMS Critic Awards?

CMS Critic Awards od 2012 roku istnieje w świadomości całej społeczności CMS, promując deweloperów za ich innowacje i usługi. Co roku wyłaniają jednego zwycięzcę w różnych kategoriach branżowych, takich jak Best Cloud CMS, Best DXP, Best Headless CMS i innych - i dzielą się wynikami w mediach.

Zwycięzy 2022 CMS Critic People’s Choice Awards

YOOtheme zostało uznane za "Najlepszy Website Builder" w tegorocznych nagrodach. To zasłużona wygrana dla YOOtheme, które od ponad dekady dostarcza swoim klientom wysokiej jakości motywy i szablony. Motywy YOOtheme są znane z czystego, nowoczesnego designu i łatwości użycia, dzięki czemu są chętnie wybierane.

Tymczasem Joomla zdobyła nagrodę "Najlepszy darmowy CMS". Jest to znaczące osiągnięcie dla Joomla, która od wielu lat jest filarem społeczności open-source. Potężna, przyjazna dla użytkownika platforma Joomla umożliwiła niezliczonym firmom, organizacjom i osobom prywatnym tworzenie i zarządzanie stronami internetowymi z łatwością. Ta nagroda jest świadectwem ciężkiej pracy i poświęcenia zespołu Joomla, jak również lojalnej społeczności programistów i użytkowników, którzy wspierają tę platformę.

Czym jest YOOtheme Pro?

YOOtheme Pro to potężny i wszechstronny web builder, który umożliwia użytkownikom szybkie i łatwe tworzenie profesjonalnych stron internetowych. YOOtheme Pro został zaprojektowany tak, aby był wysoce konfigurowalny i intuicyjny, co czyni go idealnym wyborem zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych twórców stron internetowych.

Jedną z kluczowych cech YOOtheme Pro jest wizualny kreator stron, który pozwala użytkownikom tworzyć strony i układy za pomocą narzędzi drag and drop. Dzięki temu można łatwo dodać do strony elementy takie jak tekst, obrazki, filmy i widżety, bez konieczności kodowania lub umiejętności technicznych.

YOOtheme Pro zawiera również szereg gotowych szablonów i projektów, które można dostosować do konkretnych wymagań dotyczących marki i projektu. Użytkownicy mogą wybierać spośród wielu opcji układu, schematów kolorów, typografii i innych, aby stworzyć stronę, która pasuje do ich unikalnego stylu i wizji.

YOOtheme to również nasz wybór!

Mocno współpracujemy z firmą YOOtheme Pro, co wychodzi z korzyścią dla nas i naszych klientów. Jesteśmy wiodącym dostawcą rozszerzeń, dodatków i szablonów/motywów dla Joomla i WordPress, a YOOtheme jest wiodącym dostawcą web buildera. Współpraca między nami zaowocowała opracowaniem innowacyjnych rozwiązań, które pomagają właścicielom stron internetowych tworzyć i zarządzać ich witrynami zasilanymi przez Joomla i WordPress łatwiej i skuteczniej.

Dodatki YOOtheme

W naszej ofercie znajdują się dodatki do Joomla i WordPressa współpracujące z YOOtheme Pro. Ich wykorzystanie niesie za sobą ogromne możliwości nadania Twojej dodatkowych i unikalnych funkcji.

Sprawdź listę dostępnych dodatków:

  • DJ-Accessibility - Dodatek dostępności dedykowany dla Joomla i WordPressa
  • DJ-FlipBook - Wyświetlaj pliki PDF w fantazyjnym flipbooku i wykorzystaj element siatki przy tworzeniu galerii plików.
  • DJ-ContentFilters - Twórz nieograniczone filtry wyszukiwania dla własnego katalogu treści w oparciu o artykuły i pola Joomla!
  • DJ-Popup - Nowoczesny plugin popup i modal dedykowany dla page buildera YOOtheme Pro. Współpracuje z Joomla 4 i WordPress!
  • DJ-AudioList - Twórz listy audio i umieszczaj je w dowolnym miejscu na swojej stronie.
  • DJ-BuilderAnywhere - Wyświetl moduł typu builder w dowolnym miejscu na stronie dzięki elementowi BuilderAnywhere.
  • DJ-Catalog2 Integrator - Wtyczka integrująca DJ-Catalog2, rozwiązanie do tworzenia katalogów i ecommerce, z builderem stron YOOtheme.
  • DJ-Classifieds Integrator - Dodatek integrujący DJ-Classifieds z YOOtheme page builder.
  • DJ-Events Integrator - Plugin integrujący DJ-Events, rozwiązanie do organizacji wydarzeń dla Joomla z YOOtheme page builder.

Joomla 4.x YOOtheme templates

Mamy szablony Joomla 4.x dla różnych kategorii tematycznych, w tym eCommerce, WCAG, ogłoszenia, oparte na YOOtheme PRO oraz naszych komponentach i integracjach. Wystarczy pobrać quickstart, zainstalować, uruchomić wtyczkę YOOtheme i cieszyć się nową stroną internetową, którą łatwo dostosujesz do swoich potrzeb.

Motywy WordPress YOOtheme

Mamy motywy WordPress przeznaczone dla stron eCommerce i WCAG, oparte na YOOtheme PRO i naszych wtyczkach i integracjach. Wystarczy pobrać quickstart, zainstalować, uruchomić wtyczkę YOOtheme i cieszyć się nową stroną internetową, którą łatwo dostosujesz do swoich potrzeb.

Podsumowanie

DJ-Extensions i YOOtheme to udane i korzystne partnerstwo, skutkujące rozwojem innowacyjnych rozwiązań, które pomagają właścicielom stron internetowych tworzyć i zarządzać ich witrynami Joomla i WordPress bardziej efektywnie. Dzięki wspólnej pracy, byliśmy w stanie zapewnić naszym klientom bardziej płynne i potężne doświadczenie budowania stron internetowych.

Gratulujemy naszym partnerom YOOtheme Pro & Joomla.

© 2023 DJ-Extensions.com. All rights reserved.