Zaloguj

Nowy na DJ-Extensions?
18 marzec, 2022
Follow Us

Pomoc dla uchodźców z Ukrainy

Do dziś (18.03.2022) od 24.02 prawie 3.200.000 ludzi opuściło Ukrainę. Z czego granice Polski przekroczyło nieomal 2.000.000 uchodźców. To największa migracja od czasów II Wojny Światowej.

Ukrainę opuszczają kobiety, dzieci, osoby chore i bezbronne. Wszyscy wymagają pomocy i naszej troski. Działania rządów i organizacji to za mało! Potrzebna jest pomoc każdego z nas.

Ludzie w całej Europie otwierają drzwi swoich domów, tysiące wolontariuszy zaangażowało się w działania na rzecz uchodźców z Ukrainy.

Nasi przyjaciele z firmy OlimpWeb wraz z grupą firm IT uruchomili międzynarodowy portal pomocowy, który łączy osoby poszukujące pomocy z osobami i podmiotami pragnącymi pomóc - https://www.ukraina.space/ 

Portal działa na naszym komponencie Dj-Classifieds i gromadzi ogłoszenia ludzi dobrej woli z całej Europy. Ale są też ogłoszenia z innych stron świata - np. z USA.

Jeśli możesz:

  • udostępnić mieszkanie
  • udzielić pomocy lekarskiej
  • podarować wyżywienie, odzież
  • zaoferować transport
  • dać pracę
  • udzielić innej pomocy w dowolnym obszarze

to https://www.ukraina.space/ jest dobrym miejscem na zamieszczenie ogłoszenia i zadeklarowanie swojej pomocy.

Jeśli nie masz możliwości aby pomóc w sposób bezpośredni udostępnij proszę adres portalu https://www.ukraina.space/  w mediach społecznościowych, gdziekolwiek możesz. Być może ktoś z Twoich znajomych dysponuje niezbędnymi zasobami i możliwościami.

To naprawdę będzie dużą pomocą. Gorąco do tego zachęcamy naszych klientów

Przypominamy tez adresy polskich organizacji społecznych, które sprawdziły się niosąc pomoc humanitarną w wielu regionach świata a teraz szczególnie koncentrują swoje działania na Ukrainie.

© 2023 DJ-Extensions.com. All rights reserved.