© DJ-Extensions.com. All rights reserved.

Zaloguj

Nowy na DJ-Extensions?
06 maj, 2022
Follow Us

Płatności Stripe dla Joomla

06 maj, 2022

Czy jesteś zainteresowany płatnościami Stripe na swojej witrynie opartej na Joomla 3 lub Joomla 4? Powinieneś rozważyć skorzystanie z naszych rozwiązań zawierających dodatki dla płatności Stripe.

Integracja Stripe Joomla z naszymi rozszerzeniami pozwoli Ci zmienić Twoją witrynę ze statycznej strony w prawdziwe narzędzie do zarabiania pieniędzy. Pozwól swoim użytkownikom na dokonywanie płatności za pomocą metody płatności Stripe.

Czym jest Stripe?

Stripe to popularny dostawca usług płatniczych, akceptujący karty kredytowe, portfele cyfrowe i inne metody płatności. Stripe sprawdza się najlepiej, jeśli chcesz akceptować płatności online.

Jako procesor płatności, Stripe umożliwia właścicielom firm przyjmowanie płatności kartami kredytowymi i debetowymi oraz przetwarzanie tych płatności. Przedsiębiorstwa mogą również akceptować płatności z portfeli mobilnych i usług typu "kup teraz, zapłać później".

Zintegruj Stripe z naszymi rozszerzeniami i połącz swój biznes z platformą przetwarzania płatności Stripe.

Stripe pozwala na przelewanie pieniędzy z konta bankowego klienta na konto Twojej firmy za pomocą transakcji kartą kredytową lub debetową.

Obsługuje on płatności w ponad 135 walutach, dzięki czemu możesz pobierać opłaty od klientów w ich rodzimej walucie, a środki otrzymywać w Twojej. Oprócz obsługi płatności osobistych i internetowych oferuje wiele dodatkowych usług, w tym fakturowanie i automatyzację podatku od sprzedaży.

Stripe i Joomla - możliwe rozwiązania

Aby akceptować płatności przez Stipe na swojej witrynie Joomla, możesz dodać płatności Stripe do swojej witryny, używając:

DJ-Catalog2 - sklep / oprogramowanie eCommerce dla Joomla z integracją Stripe

DJ-Catalog2 jest potężnym rozszerzeniem eCommerce i katalogiem produktów współpracującym z Joomla 3 i 4. Jest prosty w użyciu, a jednocześnie potężny pod względem liczby dostępnych funkcji.

To rozszerzenie dla Joomla eCommerce zapewnia prosty sposób przeglądania, wyszukiwania i kupowania produktów.

Zintegruj DJ-Catalog2 Joomla eCommerce z rozwiązaniem do przetwarzania płatności Stripe i otrzymuj płatności od swoich klientów.

Dzięki płatnościom Stripe Joomla w DJ-Catalog2 otrzymasz poręczny system płatności na swojej stronie bez konieczności kodowania.

Dodatek płatności jest bezpłatnie dołączony do DJ-Catalog2. Musisz pobrać pakiet, zainstalować i skonfigurować go ręcznie. Po poprawnej konfiguracji metoda płatności będzie wyświetlana na liście dostępnych opcji płatności.

DJ-Classifieds - rozwiązanie ogłoszeniowe dla Joomla z integracją Stripe

DJ-Classifieds to zaawansowane i łatwe w użyciu rozszerzenie ogłoszeniowe dla CMS Joomla, oferujące wiele funkcji i przydatnych opcji. Dzięki oprogramowaniu Classifieds dla Joomla możesz zarabiać pieniądze na wiele sposobów, dzięki wielu opcjom monetyzacji dostępnym dla użytkowników. Na przykład możesz pobierać opłaty od użytkowników za dodawanie i promowanie ogłoszeń. Jest to jedno z tych rozszerzeń Joomla, które może zapewnić dochody Twojej witrynie.

Zintegruj DJ-Classifieds z dodatkiem Stripe dla Joomla i otrzymuj płatności od swoich klientów. DJ-Classifieds można skonfigurować tak, aby umożliwić płatności Stripe bezpośrednio do ogłoszeniodawcy bez wysyłania pieniędzy do administratora witryny.

DJ-Classifieds posiada zintegrowany dodatek integracyjny Stripe, którą należy pobrać zainstalować, włączyć i skonfigurować. Po udanej konfiguracji dodatek płatności będzie widoczny dla użytkowników chcących płacić za punkty DJ-Classifieds i dodawać ogłoszenia. Stripe pojawi się na liście dostępnych metod płatności.

Finalnie będziesz posiadał jedną z najbardziej niezawodnych i znanych metod płatności na swoim portalu ogłoszeniowym!

© 2023 DJ-Extensions.com. All rights reserved.