Zaloguj

Nowy na DJ-Extensions?
18 maj, 2022
Follow Us

Płatności PayU dla Joomla

18 maj, 2022

Jeżeli jesteś zainteresowany płatnościami PayU na swojej witrynie opartej na Joomla 3 lub Joomla 4 to powinieneś rozważyć skorzystanie z naszych rozwiązań zawierających dodatki dla płatności PayU.

Integracja PayU Joomla z naszymi rozszerzeniami pozwoli Ci zmienić Twoją witrynę ze statycznej strony w nowoczesne i funkcjonalne narzędzie do zarabiania pieniędzy. Pozwól swoim użytkownikom na dokonywanie płatności za pomocą metody płatności PayU.

Czym jest PayU?

PayU to forma szybkich płatności internetowych. Bez wątpienia ależy do najpopularniejszych metod e-payment w Polsce. Korzystanie z PayU przyspiesza cały proces robienia zakupów w sieci.

Dzięki korzystaniu z PayU, nie jesteś skazany na tradycyjne przelewy czy płatności przy odbiorze. Szybkie płatności to oszczędność czasu i pieniędzy.

PayU i Joomla - możliwe rozwiązania

Aby akceptować płatności przez PayU na swojej witrynie Joomla, możesz dodać płatności PayU do swojej witryny, używając:

DJ-Catalog2 - sklep / oprogramowanie eCommerce dla Joomla z integracją PayU

DJ-Catalog2 jest potężnym rozszerzeniem eCommerce i katalogiem produktów współpracującym z Joomla 3 i 4. Jest prosty w użyciu, a jednocześnie potężny pod względem liczby dostępnych funkcji.

To rozszerzenie dla Joomla eCommerce zapewnia prosty sposób przeglądania, wyszukiwania i kupowania produktów.

Zintegruj DJ-Catalog2 Joomla eCommerce z rozwiązaniem do przetwarzania płatności Stripe i otrzymuj płatności od swoich klientów.

Dzięki płatnościom PayU Joomla w DJ-Catalog2 otrzymasz poręczny system płatności na swojej stronie bez konieczności kodowania.

Ten dodatek płatności jest bezpłatnie dołączony do DJ-Catalog2. Musisz pobrać pakiet, zainstalować i skonfigurować go ręcznie. Po poprawnej konfiguracji metoda płatności PayU będzie wyświetlana na liście dostępnych opcji płatności.

DJ-Classifieds - rozwiązanie ogłoszeniowe dla Joomla z integracją PayU

DJ-Classifieds to zaawansowane i łatwe w użyciu rozszerzenie ogłoszeniowe dla CMS Joomla, oferujące wiele funkcji i przydatnych opcji. Dzięki oprogramowaniu Classifieds dla Joomla możesz zarabiać pieniądze na wiele sposobów, dzięki wielu opcjom monetyzacji dostępnym dla użytkowników. Na przykład możesz pobierać opłaty od użytkowników za dodawanie i promowanie ogłoszeń. Jest to jedno z tych rozszerzeń Joomla, które może zapewnić dochody Twojej witrynie.

Zintegruj DJ-Classifieds z dodatkiem PayU dla Joomla i otrzymuj płatności od swoich klientów. DJ-Classifieds można skonfigurować tak, aby umożliwić płatności PayU bezpośrednio do ogłoszeniodawcy bez wysyłania pieniędzy do administratora witryny.

DJ-Classifieds daje dostęp do dodatku integracyjnego PayU, który należy pobrać zainstalować, włączyć i skonfigurować. Po udanej konfiguracji dodatek płatności będzie widoczny dla użytkowników chcących płacić za punkty DJ-Classifieds i dodawać ogłoszenia. PayU pojawi się na liście dostępnych metod płatności.

Finalnie będziesz posiadał jedną z najbardziej niezawodnych i znanych metod płatności na swoim portalu ogłoszeniowym!

© 2023 DJ-Extensions.com. All rights reserved.