© DJ-Extensions.com. All rights reserved.

Zaloguj

Nowy na DJ-Extensions?
18 styczeń, 2023
Follow Us

Nowy system wsparcie technicznego DJ-Extensions w przygotowaniu!

18 styczeń, 2023

Miło nam poinformować, że jesteśmy na etapie ostatnich testów i planujemy z dniem 1 Lutego 2023 uruchomienie naszego nowego i ulepszonego systemu wsparcia technicznego na stronie DJ-Extensions. System ten został zaprojektowany tak, aby ulepszyć proces wsparcia dla naszych klientów. Dzięki temu użytkownicy będą mogli łatwiej dodawać i obsługiwać swoje zgłoszenia. Wprowadzone zmiany wpłyną na lepszą wydajność, a przede wszystkim będą przyjazne użytkownikom.

Czego można się spodziewać?

Dodawanie nowych wątków będzie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i odbywało się bezpośrednio na stronie DJ-Extensions z panelu konta użytkownika. Z tego poziomu użytkownik będzie mógł dodawać nowe tickety, obsługiwać istniejące a także widzieć historię.

Dla wygody użytkowników w nowym systemie poszczególni agenci zostali przydzieleni do poszczególnych produktów. Każdy produkt ma swój pokój i przydzielonych do niego programistów. Wpłynie to pozytywnie na szybkość i jakość obsługi. Co istotne, użytkownik będzie mógł dodać ticket dotyczący tylko produktu na który ma aktywną subskrypcję - będzie posiadał dostęp tylko do tego danego działu. W przypadku kiedy posiada subskrypcję na plan "Unlimited" - będzie oczywiście posiadał dostęp do wszystkich możliwych działów.

Biorąc pod uwagę uwagi zgłaszane przez naszych klientów uwzględniliśmy dwie oczekiwane funkcje - dostęp do historii ticketów a także możliwość odpisywania bezpośrednio przez email.

Co ze starym systemem?

Jak informowaliśmy na wstępie, nowy system startuje 1 Lutego 2023. Od tego dnia stary system będzie stopniowo wygaszany. Również od tego dnia wszystkie nowe zgłoszenia będą już funkcjonowały na nowych zasadach a stare tickety będą nadal obsługiwane do momentu ich zamknięcia. W ten sposób dojdzie do przejścia na nowy system w naturalny sposób.

Zapowiadane zmiany zostały zaprojektowane z myślą o naszych użytkownikach i biorąc pod uwagę ich uwagi oraz spostrzeżenia.

Do startu nowego systemu ticket zostało już niewiele czasu, mamy nadzieję, że przypadnie wszystkim do gustu :)

© 2023 DJ-Extensions.com. All rights reserved.