Zaloguj

Nowy na DJ-Extensions?
03 listopad, 2022
Follow Us

Aktualizacja quickstartów dla Joomla 4.x + layoutów JSON oraz styli szablonów

03 listopad, 2022

Wszystkie quickstarty dla Joomla 4.x z naszej oferty zostały zaktualizowane.

Jest to kompleksowa aktualizacja, która wprowadza takie zmiany jak nowa wersja Joomla, ulepszone wersje dołączonych rozszerzeń (komponentów i dodatków), style CSS czy layouty JSON.

Najważniejszą zmianą jest nowa metoda instalacji oparta na Akeeba Kickstart.

Co nowego?

Zakupione szablony można już teraz zainstalować na pustej lub aktualnej instalacji Joomla 4. Użytkownicy mają możliwość pobrania i skorzystania z zestawu plików umożliwiających instalację witryny w oparciu o wybrany szablon od podstaw lub zainstalowania go na istniejącej witrynie.

Zdecydowaliśmy się również na udostępnienie quickstartów jako archiwów zapasowych Akeeba ze względu na ich stabilne działanie na wielu, nawet niestandardowych serwerach.

Posiadacze aktywnych planów znajdą dwa pakiety w dziale download:

 • Quickstart

Quickstart to kopia zapasowa (.zip) z naszego serwera demonstracyjnego. Jest dostarczana z Joomla, a instalujesz ją jak zwykłą kopię zapasową Joomla wykonaną przez Akeeba Backup; po tym uzyskujesz ten sam efekt jak na naszych stronach demo.

Nie musisz konfigurować wszystkiego od podstaw; instalacja jest łatwa i zajmie tylko kilka minut.

 • Elements

Paczka Elements zip to zestaw plików, który umożliwia zainstalowanie od podstaw strony internetowej opartej na wybranym szablonie lub zainstalowanie go na istniejącej witrynie.

Każdy szablon Joomla 4 zawiera dwa tutoriale, z których można dowiedzieć się jak wygląda:

 • Instalacja Quickstart
 • Instalacja od podstaw

Zaktualizowane szablony dla Joomla 4.x

DJ-FashionStore

DJ-FashionStore to rozwiązanie eCommerce dla firm zajmujących się odzieżą, modą i produktami z podobnych kategorii. Szablon eCommerce może pasować do każdego biznesu sprzedającego produkty, i może to być mała, nawet lokalna firma, lub duża marka z ugruntowaną pozycją na rynku mody.

DJ-BeOrganic

To rozwiązanie to gotowy do użycia sklep internetowy oparty na web builderze YOOtheme Pro. Dzięki niemu szybko stworzysz sklep ekologiczny, w którym będziesz mógł sprzedawać swoje produkty. Dzięki DJ-BeOrganic Twój sklep będzie wyróżniał się z tłumu. Jest odpowiedni dla sklepów z ekologicznymi produktami zdrowotnymi i kosmetycznymi, salonów spa i salonów piękności, ekologicznej żywności i produktów naturalnych. Jako nowoczesne rozwiązanie może być wykorzystywany do wielu celów.

DJ-EcoFood

DJ-EcoFood jest idealny dla wszystkich rodzajów stron internetowych sklepów rolniczych lub z żywnością ekologiczną, sklepów spożywczych, gospodarstw rolnych i sklepów ze zdrową żywnością, z nowoczesnym, świeżym stylem projektowania i kolekcją układów, która z pewnością zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby.

DJ-Electronics

Z DJ-Electronics możesz prowadzić każdy rodzaj sklepu internetowego. Oczywiście głównym przeznaczeniem jest sklep zajmujący się elektroniką, w tym sprzętem lub oprogramowaniem, ale szablon/motyw można łatwo dostosować do dowolnej kategorii tematycznej, którą wybierzesz.

Rozwiązanie to jest gotowym do użycia sklepem internetowym opartym na kreatorze stron YOOtheme Pro. Intuicyjny i przyjazny dla użytkownika panel pozwala na wprowadzanie pożądanych zmian z całkowitym pominięciem części kodowania. Możesz w prosty sposób dostosować wygląd strony i zobaczyć wszystkie wprowadzone zmiany na żywo.

DJ-University

DJ-University to gotowy do użycia portal Joomla i WordPress, w pełni zgodny z WCAG i współpracujący z web builderem internetowych YOOtheme Pro. Przeznaczony jest dla szkół i uniwersytetów, ale doskonale nadaje się dla każdej instytucji publicznej.

Zawiera wszystkie funkcje niezbędne do stworzenia dostępnej strony internetowej zgodnej ze standardem WCAG i jest niezwykle łatwy w zarządzaniu, dzięki współpracy z YOOtheme Pro.

DJ-Commune

Jest to idealne rozwiązanie, jeśli jesteś zobowiązany do posiadania strony internetowej zgodnej z wytycznymi dotyczącymi dostępności. Zawiera wszystkie funkcje niezbędne do stworzenia dostępnej strony, zgodnej ze standardem WCAG. Funkcje dostępności znacznie ułatwiają przeglądanie witryny osobom niepełnosprawnym.

DJ-Publicservices

Czy jesteś zobligowany przez prawo do posiadania strony internetowej zgodnej z wytycznymi dotyczącymi dostępności? Cóż, DJ-Publicservices posiada wszystkie funkcje, których potrzebujesz, aby mieć nowoczesną, dostępną stronę internetową zgodną z wymogami WCAG.

Prosty i przejrzysty cennik

Quickstart dla Joomla 4 można nabyć w dwóch różnych planach cenowych:

Mini Plan - 190 zł netto

 • Quickstart do samodzielnej instalacji
 • 6 miesięcy na pobieranie, aktualizacje i wsparcie
 • Nielimitowana ilość domen dla komponentów
 • Ilość domen dla szablonu zależnie od posiadanej licencji dla Yootheme
 • Brak powtarzających się opłat
 • Wersja dla Joomla i WordPress

Paczka instalacyjna Quickstart zawiera komponenty i elementy opisane w karie produktu. Do jej uruchomienia potrzebny jest plugin Yootheme PRO.

Plan Unlimited  - 909 zł netto

 • Wszystkie rozszerzenia i szablony
 • 1 rok na pobieranie, aktualizacje i wsparcie
 • Nielimitowana ilość domen
 • Brak powtarzających się opłat
© 2023 DJ-Extensions.com. All rights reserved.